ADAM PRODUCTION

ADAM PRODUCTION

Společnost ADAM PRODUCTION je developerská společnost, zabývající se prodejem a montáží garážových vrat a zajistí Vám kontakt se spoustou stavbních a výrobních společností.

Plavby po Baťáku

VÝLETY PO BAŤÁKU

Výletní hausboot s názvem LORIBUS byl postaven skupinou nadšenců za účelem soukromých plaveb po Baťově kanálu a řece Moravě.

Ale tak, jak už to bývá, nezůstalo jenom u soukromého provozu, ale začali jsme vozit i kamarády a přátele s rodinami. 

Loribus je stále používat na nekomerční využití.

Na lodi vás bude doprovázet některý ze zkušených průvodců a kapitánů.

 

 

O BAŤOVĚ KANÁLU

Baťův kanál je dopravně významná vodní cesta.

Bez oprávnění je možné řídit malá plavidla do výkonu motoru 20 kW, která jsou schopná pouze výtlačné plavby a maximální rychlosti 20 km/h. Z toho vyplývá, že naše hausbóty může řídit osoba starší 18 let bez zvláštního povolení či průkazu. Osoba je pouze proškolena pracovníkem naší společnosti.

Délka Baťova kanálu je v současnosti přibližně 53 km (Otrokovice - Sudoměřice). Většina plavby vede uměle vybudovaným kanálem a zbylá část plavby po řece Moravě. Šířka kanálu je průměrně 12 m a hloubka 1,5 m.

Baťův kanál je v součanosti využíván pouze jako turistická vodní cesta. Lidé zde tráví dovolenou, víkendové pobyty, nebo přijíždějí ve svém volném čase, aby se svezli na hausbótu a poznali tak další zajímavosti naší přírody z paluby lodě.

(Zdroj: www.batacanal.cz) [CNW:Counter] CNW:Tracker

Těší nás Vaše spokojenost
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one